DOBRODOSLI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOBRODOSLI

AKO VAM JE DOSADNO OVO JE PRAVI FORUM ZA VAS!ZATO SE REGISTRUJTE I KRECE ZABAVA!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Poljubac ili ruza

Go down 

Kada bih mogla da dobijem od njega samo jednu od ove dve stvari odabrala bih:
francuski poljubac
Poljubac ili ruza Vote_lcap0%Poljubac ili ruza Vote_rcap
 0% [ 0 ]
crvenu ruzu
Poljubac ili ruza Vote_lcap0%Poljubac ili ruza Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total Votes : 0
 

AuthorMessage
Admin
Admin



Posts : 83
Join date : 2008-03-09

Poljubac ili ruza Empty
PostSubject: Poljubac ili ruza   Poljubac ili ruza EmptyMon Mar 10, 2008 12:02 pm

Kada iz bilo kog razloga vas covek ne bi doneo nikakav poklon za neku priliku kada se pokloni inace donose, kako bi ste se postavili? Da li vam je dovaljan samo francuski poljubac ili bi ste ga rado zamenili za jednu crvenu ruzu?

Kad uporedim ono sto sam zelela kao devojcica sa onim sto zelim sad, mislim da se bez nekih sitnica kao sto su pokloni i drugi materijalni znaci paznje moze ziveti, ali bez podrske, oslonca i postovanja muskarca ipak ne moze.
Iskusila sam na svojoj kozi kako to izgleda kad muskarac pokusa sve da sredi jednim skupim poklonom a osecanja iskazuje relativno skrto. Dakle, ako moram da biram izmenju ruze i poljubca uvek cu odabrati poljubac.

Na kraju krajeva ruza je cvet koji umire a poljubac je seme iz koga se moze roditi citava jedna prekrasna basta.

A vi? Sta bi ste odabrali i naravno ZASTO?
Back to top Go down
https://uvekzabava.forumotion.com
 
Poljubac ili ruza
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DOBRODOSLI :: Ženski kutak-
Jump to: